Clawfinger - B4 We All Die
Puscifer - Normal Isn't
Story of The Year
Alter bridge - Alter bridge
Megadeth - Megadeth
I Prevail - Violent Nature
Agenda
28 FEB
Reverze 2026
28 FEB
Motionless In White
01 MRT
The Last Dinner Party
03 MRT
MGK
04 MRT
Bettie Serveert
06 MRT
Senser
06 MRT
The Academic
07 MRT
Prong
09 MRT
Kesha
11 MRT
Suede
15 MRT
Waterparks
16 MRT
Fit For a King
19 MRT
Ramones Alive
20 MRT
Gaerea
25 MRT
Kreator
28 MRT
Di-rect 2026
29 MRT
Airbourne
03 APR
Infected Rain
05 APR
Samhain 2026
07 APR
5 Seconds of Summer
16 APR
Fleddy Melculy
18 APR
Tom Smith (Editors)
19 APR
Louis Tomlinson
23 APR
Turpentine Valley
25 APR
Liar
26 APR
Solence
27 APR
My Sleeping Karma
27 APR
Skillet
29 APR
Smash Into Pieces
03 MEI
Public Image LTD
06 MEI
Das Pop
11 MEI
Machine Head
12 MEI
Lola Young
15 MEI
Creeper
16 MEI
Dunk!Festival 2026
17 MEI
Obsidian Dust 2026
18 MEI
Uli John Roth
24 MEI
Beth Hart 2026
28 MEI
The Sheila Divine
31 MEI
Vestrock 2026
01 JUN
Sixteen Horsepower
06 JUN
Sweden Rock Festival 2026
07 JUN
South of Heaven
08 JUN
Massive Attack
13 JUN
Delta Bombers
13 JUN
Garbage
17 JUN
The Beaches
23 JUN
A Perfect Circle
26 JUN
Turbonegro
28 JUN
Guns N Roses
28 JUN
The Black Crowes
29 JUN
Live is Live
02 JUL
Green Jelly
02 JUL
BTS
05 JUL
Main Square 2026
09 JUL
ZZ Top
12 JUL
Bospop 2026
12 JUL
Sjock 2026
19 JUL
Dour 2026
21 JUL
D.R.I
30 JUL
Opeth
01 AUG
Savatage
02 AUG
Crypta
12 AUG
Judas Priest
16 AUG
Dynamo Metal Fest 2026
03 SEPT
Davina Michelle
16 SEPT
Evanescence
25 SEPT
Beyond the Black
07 OKT
The Amity Affliction
08 OKT
Spiritbox
11 OKT
Future Palace
17 OKT
The Devil Wears Prada
18 OKT
Desertfest Belgium
20 OKT
Amon Amarth
27 OKT
Beast In Black
28 OKT
Clawfinger
31 OKT
Kamfest
06 NOV
Bizkit Park
09 NOV
Messa
11 NOV
Enter Shikari
14 NOV
Helldorado 2026
17 NOV
Eluveitie
18 NOV
Gloryhammer
18 NOV
Interpol and Bloc Party
27 NOV
Jasper Steverlinck
13 DEC
Accept

Bad Wolves - Die About it

08 NOV 2023
Bad Wolves - Die About it

 

Review: Bad Wolves – Die About It

 

Bad Wolves, de Amerikaanse heavy metalband - John Boecklin [drums], Daniel "DL" Laskiewicz [leadzang], Doc Coyle [leadgitaar, achtergrondzang], en Kyle Konkiel [bas, achtergrondzang] - die bekend staat om hun krachtige vocalen en rauwe gitaarriffs, heeft onlangs hun langverwachte nieuwe album, "Die About It," uitgebracht. Het album bevat 13 nummers die een mix zijn van eenvoudige agressieve metal en emotionele teksten. Hier is een korte blik op wat dit album te bieden heeft.

 

Het album trapt af met een zachte intro dat meteen je gevoelens losmaakt en je benieuwd maakt naar … dit vormt A turnover naar “Bad Friend”, die dan ook helemaal met een snijdende gitaarrif het finale startshot geeft van deze plaat.

Met het titelnummer, "Die About It," word je ondergedompeld in de donkere en intense sfeer met een mix van gerapte vocals en een zware rauwe stem. Zanger DL levert een krachtige prestatie met zijn indrukwekkende vocale bereik. Zowel zijn zachte als schreeuwende vocalen zorgen voor een overtuigende openingsnoot.

 

“Savior” is een eerder pakkende mainstream song, die door een groter publiek kan gesmaakt worden. “Hungry For Life” pakt je onmiddellijk vast bij je emoties.

Zware gitaren gecombineerd met pakkende melodieën en teksten die emotioneel en oprecht zijn. Het is een track die de luisteraar meeneemt op een reis van pijn en verlies, en de band slaagt erin om deze emoties over te brengen met hun muzikaliteit.

 

De meezinger “Legends Never Die, een song die al heel wat luisteraars heeft bereikt en ook heel toegankelijk is voor de fans van “voor mij niet te heel hard”-muziek. In het album werd duidelijk veel energie gestoken om het radio-rock publiek te trakteren op voor de hand liggende radiosingles met een variatie aan jittery synths, snelle en hier en daar overheersende percussie, overgoten met een sausje sax, rauwe vocals en accoustische R&B. Dat Bad Wolves extra inspanning heeft gedaan met hun plaat is zeker niet te ontkennen.

 

Zacht, emotioneel, hard, harder, een album met zachte variatie, maar toch heeft dit niet die overtuigende touch. Het is een zeer éénstemmig album dat vooral het mainstraim publiek en de fans van Bad Wolves zal overtuigen. Dus op dat gebied, zeker een goeie zet, maar voor zij die dat tikkeltje meer willen, die extra uitdaging, blijven hier toch een beetje op hun honger zitten.

Maar al bij al, met leuke meezingers en een aangename mainstream rock sound kan ik niet ontkennen dat dit een goeie plaat is.

 

Astrid Callens