Elder - Through Zero
Don Broco - Nightmare Tripping
Clawfinger - B4 We All Die
Puscifer - Normal Isn't
Story of The Year
Alter bridge - Alter bridge
Agenda
29 APR
Smash Into Pieces
03 MEI
Public Image LTD
06 MEI
Das Pop
10 MEI
Kiefer Sutherland
11 MEI
Machine Head
12 MEI
Lola Young
15 MEI
Creeper
16 MEI
Rock Affligem
16 MEI
Dunk!Festival 2026
17 MEI
Obsidian Dust 2026
18 MEI
Uli John Roth
24 MEI
Beth Hart 2026
28 MEI
The Sheila Divine
31 MEI
Vestrock 2026
01 JUN
Sixteen Horsepower
03 JUN
Flotsam and Jetsam
04 JUN
Don Broco
06 JUN
Sweden Rock Festival 2026
07 JUN
South of Heaven
08 JUN
Massive Attack
13 JUN
Delta Bombers
13 JUN
Garbage
17 JUN
The Beaches
23 JUN
A Perfect Circle
26 JUN
Turbonegro
27 JUN
Grensrock 2026
28 JUN
Guns N Roses
28 JUN
The Black Crowes
29 JUN
Live is Live
02 JUL
Green Jelly
02 JUL
BTS
05 JUL
Main Square 2026
09 JUL
ZZ Top
12 JUL
Sjock 2026
12 JUL
Bospop 2026
19 JUL
Dour 2026
21 JUL
D.R.I
30 JUL
Opeth
01 AUG
Savatage
02 AUG
Crypta
09 AUG
Alcatraz
09 AUG
Lokerse feesten
12 AUG
Judas Priest
16 AUG
Dynamo Metal Fest 2026
29 AUG
Pelagic Fest
03 SEPT
Davina Michelle
16 SEPT
Evanescence
18 SEPT
Judas Priest
20 SEPT
Fun Lovin Criminals
25 SEPT
Beyond the Black
30 SEPT
I Prevail
03 OKT
Samurai Pizza Cats
07 OKT
The Amity Affliction
07 OKT
Anvil
08 OKT
Axel Rudi Pell
08 OKT
Sixpence Non The Richer
08 OKT
Spiritbox
09 OKT
Ultra Vomit
11 OKT
Future Palace
14 OKT
Bryan Adams
17 OKT
The Devil Wears Prada
18 OKT
Desertfest Belgium
20 OKT
Amon Amarth
22 OKT
Oh Hiroshima
27 OKT
Beast In Black
27 OKT
Brandi Carlile
28 OKT
Clawfinger
28 OKT
Slayyyter
31 OKT
Kamfest
01 NOV
Placebo
04 NOV
Shinedown
06 NOV
Bizkit Park
09 NOV
Messa
09 NOV
Korn
11 NOV
Enter Shikari
14 NOV
Helldorado 2026
17 NOV
Uriah Heep
17 NOV
Eluveitie
18 NOV
Gloryhammer
18 NOV
Interpol and Bloc Party
18 NOV
Douwe Bob
27 NOV
Jasper Steverlinck
05 DEC
Kensington
12 DEC
Channel Zero
13 DEC
Accept
21 FEB
The Halo Effect
23 APR
30 Seconds to Mars

Bad Wolves - Die About it

08 NOV 2023
Bad Wolves - Die About it

 

Review: Bad Wolves – Die About It

 

Bad Wolves, de Amerikaanse heavy metalband - John Boecklin [drums], Daniel "DL" Laskiewicz [leadzang], Doc Coyle [leadgitaar, achtergrondzang], en Kyle Konkiel [bas, achtergrondzang] - die bekend staat om hun krachtige vocalen en rauwe gitaarriffs, heeft onlangs hun langverwachte nieuwe album, "Die About It," uitgebracht. Het album bevat 13 nummers die een mix zijn van eenvoudige agressieve metal en emotionele teksten. Hier is een korte blik op wat dit album te bieden heeft.

 

Het album trapt af met een zachte intro dat meteen je gevoelens losmaakt en je benieuwd maakt naar … dit vormt A turnover naar “Bad Friend”, die dan ook helemaal met een snijdende gitaarrif het finale startshot geeft van deze plaat.

Met het titelnummer, "Die About It," word je ondergedompeld in de donkere en intense sfeer met een mix van gerapte vocals en een zware rauwe stem. Zanger DL levert een krachtige prestatie met zijn indrukwekkende vocale bereik. Zowel zijn zachte als schreeuwende vocalen zorgen voor een overtuigende openingsnoot.

 

“Savior” is een eerder pakkende mainstream song, die door een groter publiek kan gesmaakt worden. “Hungry For Life” pakt je onmiddellijk vast bij je emoties.

Zware gitaren gecombineerd met pakkende melodieën en teksten die emotioneel en oprecht zijn. Het is een track die de luisteraar meeneemt op een reis van pijn en verlies, en de band slaagt erin om deze emoties over te brengen met hun muzikaliteit.

 

De meezinger “Legends Never Die, een song die al heel wat luisteraars heeft bereikt en ook heel toegankelijk is voor de fans van “voor mij niet te heel hard”-muziek. In het album werd duidelijk veel energie gestoken om het radio-rock publiek te trakteren op voor de hand liggende radiosingles met een variatie aan jittery synths, snelle en hier en daar overheersende percussie, overgoten met een sausje sax, rauwe vocals en accoustische R&B. Dat Bad Wolves extra inspanning heeft gedaan met hun plaat is zeker niet te ontkennen.

 

Zacht, emotioneel, hard, harder, een album met zachte variatie, maar toch heeft dit niet die overtuigende touch. Het is een zeer éénstemmig album dat vooral het mainstraim publiek en de fans van Bad Wolves zal overtuigen. Dus op dat gebied, zeker een goeie zet, maar voor zij die dat tikkeltje meer willen, die extra uitdaging, blijven hier toch een beetje op hun honger zitten.

Maar al bij al, met leuke meezingers en een aangename mainstream rock sound kan ik niet ontkennen dat dit een goeie plaat is.

 

Astrid Callens