Oh Hiroshima
Sevendust -One
Elder - Through Zero
Don Broco - Nightmare Tripping
Clawfinger - B4 We All Die
Puscifer - Normal Isn't
Agenda
31 MEI
Vestrock 2026
01 JUN
Sixteen Horsepower
03 JUN
Flotsam and Jetsam
04 JUN
Don Broco
06 JUN
Sweden Rock Festival 2026
07 JUN
South of Heaven
08 JUN
Massive Attack
13 JUN
Delta Bombers
13 JUN
Garbage
17 JUN
The Beaches
19 JUN
Mike D - Beasty Boys
23 JUN
A Perfect Circle
26 JUN
Turbonegro
27 JUN
Grensrock 2026
28 JUN
Guns N Roses
28 JUN
The Black Crowes
29 JUN
Live is Live
02 JUL
Green Jelly
02 JUL
BTS
05 JUL
Main Square 2026
09 JUL
ZZ Top
12 JUL
Rock Zottegem
12 JUL
Sjock 2026
12 JUL
Bospop 2026
19 JUL
Dour 2026
21 JUL
D.R.I
30 JUL
Opeth
01 AUG
Savatage
02 AUG
Crypta
02 AUG
LF: The Human League
09 AUG
Alcatraz
09 AUG
Lokerse feesten
12 AUG
Judas Priest
16 AUG
Dynamo Metal Fest 2026
29 AUG
Pelagic Fest
03 SEPT
Davina Michelle
16 SEPT
Evanescence
18 SEPT
Judas Priest
20 SEPT
Fun Lovin Criminals
21 SEPT
Xandria
25 SEPT
Beyond the Black
30 SEPT
I Prevail
03 OKT
Coroner
03 OKT
Samurai Pizza Cats
07 OKT
The Amity Affliction
07 OKT
Ploegendienst
07 OKT
Anvil
08 OKT
Axel Rudi Pell
08 OKT
Sixpence Non The Richer
08 OKT
Spiritbox
09 OKT
Ultra Vomit
11 OKT
Future Palace
14 OKT
Bryan Adams
17 OKT
The Devil Wears Prada
18 OKT
Desertfest Belgium
20 OKT
Amon Amarth
22 OKT
Oh Hiroshima
27 OKT
Brandi Carlile
27 OKT
Beast In Black
28 OKT
Clawfinger
28 OKT
Slayyyter
31 OKT
Kamfest
01 NOV
Placebo
04 NOV
Shinedown
06 NOV
Bizkit Park
09 NOV
Messa
09 NOV
Korn
11 NOV
Enter Shikari
14 NOV
Helldorado 2026
17 NOV
Uriah Heep
17 NOV
Eluveitie
18 NOV
Gloryhammer
18 NOV
Interpol and Bloc Party
18 NOV
Douwe Bob
27 NOV
Jasper Steverlinck
28 NOV
Mammoth
29 NOV
Sevendust
05 DEC
Kensington
12 DEC
Channel Zero
13 DEC
Accept
31 JAN
Amorphis
21 FEB
The Halo Effect
23 APR
30 Seconds to Mars

Sevendust -One

01 MEI 2026
Sevendust -One

 

De iconische band uit Atlanta, Sevendust, is terug met hun vijftiende studioalbum ONE, dat op 1 mei 2026 verschijnt via Napalm Records. Het nieuwe album bevat tien compacte maar keihard binnenkomende nummers, opgebouwd uit kolossale riffs, dreunende grooves en hun kenmerkende, meeslepende refreinen. Net als eerder werd de plaat geproduceerd door Michael “Elvis” Baskette, bekend van zijn werk met Alter Bridge, Falling In Reverse en Mammoth WVH.

 

De band bestaat uit Lajon Witherspoon (zang), Clint Lowery (leadgitaar, backing vocals), John Connolly (leadgitaar, backing vocals), Vince Hornsby (bas) en Morgan Rose (drums). Ze trappen het album af met de eerste single “Is This The Real You”. De swaggerende gitaarpartijen slaan afwisselend hard toe en stuwen voort, perfect in de pas met een beukend ritme en donderende drums. De riff rolt en gromt, terwijl de zang schakelt van rauwe grommen naar een bijna jazzy, meezingbaar refrein. Een melodieuze leadgitaar verbindt de brug van het nummer.

 

Echo’s van strak aangeslagen single-noten zetten de toon voor “Threshold”. Lajons subtiele zang maakt daar plaats voor een spanningsvolle, door distortion aangedreven uitbarsting in het refrein. Dan is er nog “Unbreakable”, een nummer dat alles in zich heeft om een gezamenlijke strijdkreet te worden en een vaste waarde in toekomstige liveshows. Zachte pianoklanken vloeien samen met een enorme hook, bekrachtigd door de belofte: “We were meant to be unbreakable… even when we’re at our lowest lows. And if it gets too cold, I’ll never let you go.”

 

Het titelnummer “ONE” vat de hele plaat krachtig samen. Vanuit een maalstroom van gierende distortion stijgt Lajons stem naar bijna hemelse hoogten.

 

Al meer dan dertig jaar laten Sevendust fans voelen dat ze deel uitmaken van iets bijzonders. Hun community is allesbehalve passief. Leden van de “7D Army” zetten zich actief in om deel uit te maken van deze familie — wat blijkt uit wereldwijd uitverkochte shows en talloze tatoeages van het bandlogo en songteksten. Sinds 1994 heeft de band in stilte een indrukwekkende erfenis opgebouwd: bijna acht miljoen verkochte albums, een nominatie voor een Grammy Award voor “Best Metal Performance”, drie noteringen in de Top 15 van de Billboard 200, honderden miljoenen streams en een enorme, loyale fanbase over de hele wereld.

 

Onderweg werkten ze moeiteloos samen met artiesten uit uiteenlopende hoeken van de muziekwereld, van leden van Deftones, Creed en Periphery tot Xzibit en Chris Daughtry. Hun lange carrière bleek ook uit hun grootste radiosucces tot nu toe: “Everything” uit 2024, dat hun hoogste positie ooit behaalde in de Billboard Mainstream Rock Tracks-lijst. Toch laten de mannen pas echt horen waartoe ze in staat zijn met ONE uit 2026.

 

Als bandgenoten én als broers hebben Sevendust zich verenigd rond een gemeenschappelijk doel en een album gemaakt waar zowel fans van het eerste uur als nieuwe luisteraars zich blijvend aan kunnen vasthouden. Of, zoals Maya Angelou ooit zei:

“People will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.”

 

Listen here!